Masa Seperatörü

Masa Seperatörü

Masa Seperatörü

Masa Seperatörü , arzu edilen ebatlarda ve renklerde üretilebilen; masalar arası bölmeler yapılmasında akustik düzenleme uygulamalarında gereksinim duyulan gürültü izolasyon ürünlerindendir.

Masa Seperatörü

Masa Seperatörü

Masa Seperatörü

Sepatör kelime anlamıyla bölen, bölücü olarak bilindiğinden dolayı, çağrı merkezleri gibi telefonla sıkça konuşulan ve kişi sayısı çok olan alanlarda kullanılan birleşik masaların bölünmesiyle ortaya çıkan masalara;  masa separatörü denilmektedir. Masa Seperatörleri ; genellikle çağrı merkezleri gibi gürültünün en yoğun olduğu mekanlarda tercih edilmektedir. Masa Seperatörü ile ortamdaki seslerin en aza indirgendiği, çalışanların sesten etkilenmeyerek motivasyonlarının hep aynı seviyede kaldığı tespit edilmiştir. Aynı zamanda Masa Seperatörleri sayesinde ; çalışanların gözleri etrafa değil yalnızca bilgisayar ve telefon ekranına odaklanmakta ve bu sayede çalışanların dikkati dağılmadığı için performans hep üst seviyede olarak kaydedilmektedir.

Masa Seperatörü

Masa Seperatörü

Masa Seperatörleri istenilen tasarıma ve boyuta göre yapıldığından gerek renk gerekse şirketin tüm kurumsal kimlik öğeleri de sınırsız olarak eklenebilmektedir. Bankalar ve markaların çağrı merkezleri tarafından sıklıkla tercih edilen ses yalıtım yöntemlerinden olan Masa Seperatörleri ile ofislerde kişiler arası adil bir kullanım alanı oluşturmak mümkündür. Her türlü odaya uyarlanabilen Masa Seperatörleri ile küçük alanda maksimum fayda sağlanabilmektedir.

cagri merkezi seperator

cagri merkezi seperator

Ses yalıtımı konusunda masa separatörleri ofislerde sıkça kullanılan bir yöntem olup fiyatları diğer ses yalıtım sistemlerine göre daha uygundur. Masa seperatör ile birlikte kullanılmasında fayda olan diğer ürün ise akustik halıdır. Masa Seperatörleri fiyatları tasarıma ve üretici firmaya göre değişiklik göstermektedir. Çalışanlar için özel prizlerin masaya monte edilmesi gibi ekstra özellik eklenebilen Masa Seperatörlerini çalışanlar da severek kullanmaktadır.

akustik duzenleme seperatoru

akustik duzenleme seperatoru

Belirli bir frekansı aşarak canlılar üzerinde onarılamayacak hasarlar; sağlık sorunları bırakan gürültülerin giderilme işlemi olan ses yalıtım uygulamaları, işte bu canlı sağlığına kasıt nedeninden ötürü artık lüsk bir tercih sanılmaz. Aksine gerçekte olduğu gibi insanın olağan yaşantısının gürültüden korunmasını sağladığı için bir mecburiyet haline gelmiştir; ses yalıtım uygulamaları.

Desibel Akustik Olarak biz, siz müşterilerimizin kullanım yerine uygun olarak, farklı kalınlıklarda ve farklı ebatlarda malzemeler üretmekteyiz. Ses Yalıtım Hizmetlerimizden faydalanmak veya Gürültü İzolasyon Malzemeleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için, bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir